Šachový klub Ústí nad Orlicí

V II. lize – držet se a nespadnout

V sobotu družstvo mladších žáků v Polabinách

Pro hráče nar. 2006 a ml., musí být dívka a hráč nar. 2009. Předběžná sestava: Kobr, Tran, Holásek T., Macan, Šmajzrová D., Hanák nebo Růžička. Doprava nejspíš autem: buď Šmajzr, nebo (kdyby nemohl) Kobr. Propozice zde. Spoluúčast se neplatí. Minule měli ke koupi drobné občerstvení. Doufám, že nikdo nevypadne. Já nejedu.

Za týden (3. 3.) pak Chvaletická šachová olympiáda, nar. 2002 a ml. (3 kategorie), začíná se pozdě, takže lze dojet i vlakem.

5 thoughts on “V sobotu družstvo mladších žáků v Polabinách

 • Pavel Holásek napsal:

  Bohužel onemocněl i Mot, hrajeme v pěti. Výsledky zde: http://chess-results.com/tnr334926.aspx?lan=5&art=1

  • Honza Pokorný napsal:

   Kvalitní výsledek Matěje a Adama, gratulace!
   U Vítka Růžičky vidím potenciál výrazného zlepšení ve chvíli, kdy začne trochu víc kontrolovat své chování a bude se víc soustředit na figurky na šachovnice než mimo ni – chápu, že je v jeho věku je to přirozené. Podobný a asi ještě výraznější problém u Davida bohužel nevím jak řešit…
   Celkově to u začátečníků letos není ideální z důvodu, že většinou vůbec neřešíme věci šachové… pokud se mi do konce letošního kroužku podaří vysvětlit, že normální je u šachů nežvanit, nekomentovat každý svůj i soupeřův tah… bude to úspěch 🙂

 • Pavel Holásek napsal:

  Auto Kobr. Nástup: Tomáš 7.35 pod kopcem, David 7.40 před domem, Adam, Domča a Vítek v 7.45 u Lídlu. Sedačky s sebou! Předání odpoledne si ráno domluvte osobně (pan Kobr dostal telefonní čísla rodičů).

 • Pavel Holásek napsal:

  Aktuálně: silně nejistý je Šmajzr jako řidič, 50% šance je u nemocného Macana.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *