Šachový klub Ústí nad Orlicí

V sobotu Chvaletice (+ další výhled)

(Už dlužím reportáže z Poličky, z KPDŽ v Pardubicích a ze Svitav. A bude hůř.)

V sobotu 11. 5. poslední turnaj olympiády ve Chvaleticích (nar. 2003 a ml.). Přihlášky na kroužku, příp. během večera. Vlakem v 8.24 z hl. n., sraz v 8.15 u pokladen. Návrat v 17.37. V objektu cukrárna.

V neděli 12. 5. jedou někteří do Litomyšle na simultánku Davida Navary (to neorganizuju).

O víkendu 18. – 19. 5. je v Poličce finále KP + přidružený open. Finále hrají v HD16 Soňa a Michal, v HD12 Tomáš H. (Matěj je v HD14 prvním náhradníkem). Open může hrát kdokoliv, kdo je schopen hrát partie se zápisem (včetně dospělých). Předpokládám, že budeme dojíždět (požadavky na ubytování příp. hlaste). Je možné si objednat obědy, ale považuju to za nepraktické – příp. zájem opět hlaste. Řidiči s velkými auty vítáni. 😉 Přihlášky u mě do úterý 14. 5.

Slavné Zaječice se konají o víkendu 1. – 2. 6. Šestičlenné družstvo pokročilých (nar. 2004 a ml. – zhruba Soňa, Michal, Matěj, Adam, Domča, Tomášové), další můžou hrát open (hlavně holky, ty ho mají levnější). Příp. dvojice hráčů nar. 2010 a ml. – Tomik, Vítkovi, Čižmárik? Předpokládám, že bydlet tam nebudeme (to bych musel přihlásit do zítřka). Budu potřebovat domluvit vedoucí a řidiče (je možné, že se mi to bude krýt s maturitními večírky 🙂 ) Rozmyslete si i objednávku obědů. Propozice na chesspce. Přihlášky u mě do 19. 5.

A sezónu zakončí Lanškrounská věž v sobotu 8. 6. (nar. 2000 a ml.).

Pak ještě můžete zvážit účast na pardubickém festivalu, předpokládám, že tam budu tradičně na družstva (turnaj E, 11. – 14. 7.), takže bych příp. mohl dělat dozor (případnému družstvu pokročilejší mládeže). A opět se mnou můžete jet do Liberce, open ve dnech 20. – 27. 7., mimořádně levný turnaj, tréninky, analýzy.

12 thoughts on “V sobotu Chvaletice (+ další výhled)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *