Šachový klub Ústí nad Orlicí

V II. lize – držet se a nespadnout

MČR dětí do 8 let – propadák

O víkendu se Katka zúčastnila mistrovství republiky dětí do 8 let v Malenovicích. Dle startovní listiny, pouze 14 dívek (1x 1250, 7x 1100 a 6x 1000) jsem očekával umístění, když ne přímo na bedně, tak určitě do šestého místa. Bohužel, zbrklost, kterou Katku nejde odnaučit jí připravila o lepší umístění. Celkové 10. místo je určitě zklamáním.
Jen tiše jsem mohl závidět poličským, když jsem viděl exceletní výkon Ondřeje Švandy v posledním kole. Ondřej se mimochodem stal mistrem republiky! Koncovku kterou předvedl, bych i já musel poměrně dlouho počítat.
Jediné, co mně v Malenovicích potěšilo, bylo zázemí hotelu (skvělá masérka -:)) ), což se o stravě a rychlosti obsluhy restaurace rozhodně říci nedá.

výsledky na:   http://chess-results.com

4 thoughts on “MČR dětí do 8 let – propadák

 • Martin Dudla napsal:

  jo, ale jak -:))

 • Pavel Holásek napsal:

  Navíc v posledním kole prohrála s mistryní Čech, to není ostuda! Kdopak z Ústí je desátý v republice …

 • Jana Londinová napsal:

  Ale no tak, vždyť jsou to ještě malé děti a Kačka může hrát ještě příští rok. Je to šikovná holka a propadákem bych to nenazvala, i když rozhodně má na víc.

 • Martin Šmajzr napsal:

  Já bych to tak negativně neviděl 😉 Kdyby partie v posledním kole dopadla opačně, tak skončila 4., bylo to dost vyrovnané. A zkušennosti to jsou k nezaplacení. A jestli se nepletu, tak všechny medailistky jsou ročník 2003, takže za rok bude cesta na bednu volná 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *