Šachový klub Ústí nad Orlicí

V II. lize – držet se a nespadnout

2010/11 – Áčko

Po loňském úspěchu nás bude družstvo A reprezentovat v druhé lize. Prvotním cílem je postup uhájit s umístěním uprostřed pole.

Rozcestník

Pořadí

Rozlosování

Soupiska Áčka

Články k Áčku

Stav po 10. kole

Pořadí
Družstvo
Zápasů V R P Body Skore
P. výher
1. 2222 ŠK Polabiny B 10
9
0
1
27
58.5
46
2. Caissa Třebíč A 10
9
0
1
27
55.5
40
3. SK Chrudim 10
7
0
3
21
44.5
30
4. SK Duras BVK Brno Královo Pole B 10
6
1
3
19
41.5
25
5. Lokomotiva Brno 10
5
2
3
17
42.5
27
6. ŠK Vysoké Mýto 10
4
2
4
14
40.0
23
7. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A 10
4
1
5
13
35.0
20
8. Sokol Zaječice 10
4
0
6
12
36.0
18
9. AKIS Pardubice 10
2
1
7
7
34.0
13
10. Caissa Třebíč B 10
2
1
7
7
32.0 14
11. Sokol Bedřichov 10
1
3
6
6
31.0
16
12. Jiskra Litomyšl 10
1 1
8
4
29.5
13

Rozlosování & výsledky

1. kolo – 17.10.2010 – Zpravodaj – Článek: Jako přes kopírák aneb pardubické školení podruhé

SK Vysoké Mýto
Sokol Bedřichov
5
: 3
2222 SK Polabiny B
Jiskra Ústí nad Orlicí
7
: 1
Jiskra Litomyšl
Caissa Třebíč A
1.5
: 6.5
Caissa Třebíč B
SK Brno Královo Pole B
3.5
: 4.5
Sokol Zaječice
AKIS Pardubice
5
: 3
Chrudim Lokomotiva Brno
3.5
: 4.5

2. kolo – 7.11.2010 – Zpravodaj – Článek: První zářez na druholigové pažbě.. aneb Ústí – Litomyšl 4,5:3,5

Sokol Bedřichov Lokomotiva Brno 4 : 4
AKIS Pardubice Chrudim 3 : 5
SK Brno Královo Pole B Sokol Zaječice 5 : 3
Caissa Třebíč A Caissa Třebíč B 5.5 : 2.5
Jiskra Ústí nad Orlicí Jiskra Litomyšl 4.5 : 3.5
SK Vysoké Mýto 2222 SK Polabiny B 2.5 : 5.5

3. kolo – 21.11.2010 – Zpravodaj – Článek: Na vítězné vlně

2222 SK Polabiny B Sokol Bedřichov 7.5 : 0.5
Jiskra Litomyšl SK Vysoké Mýto 1.5 : 6.5
Caissa Třebíč B
Jiskra Ústí nad Orlicí 3.5 : 4.5
Sokol Zaječice Caissa Třebíč A 1.5 : 6.5
Chrudim SK Brno Královo Pole B 5 : 3
Lokomotiva Brno AKIS Pardubice 5.5 : 2.5

4. kolo – 5.12.2010 – Zpravodaj – Článek: Postup stále na dohled 🙂

Sokol Bedřichov AKIS Pardubice 4.5
: 3.5
SK Brno Královo Pole B Lokomotiva Brno 5
: 3
Caissa Třebíč A Chrudim 5
: 3
Jiskra Ústí nad Orlicí Sokol Zaječice 5
: 3
SK Vysoké Mýto Caissa Třebíč B 5
: 3
2222 SK Polabiny B Jiskra Litomyšl 4.5
: 3.5

5. kolo – 9.1.2011 – Zpravodaj – Článek: Ostuda to nebyla

Jiskra Litomyšl Sokol Bedřichov 4
: 4
Caissa Třebíč B 2222 SK Polabiny B 0
: 8
Sokol Zaječice SK Vysoké Mýto 3.5
: 4.5
Chrudim Jiskra Ústí nad Orlicí 5.5
: 2.5
Lokomotiva Brno Caissa Třebíč A 2.5
: 5.5
AKIS Pardubice SK Brno Královo Pole B 4.5
: 3.5

6. kolo – 23.1.2011 – Zpravodaj – Článek: Body jsme doslova vyhodili oknem

Sokol Bedřichov SK Brno Královo Pole B 3.5
: 4.5
Caissa Třebíč A AKIS Pardubice 5.5
: 2.5
Jiskra Ústí nad Orlicí Lokomotiva Brno 3.5
: 4.5
SK Vysoké Mýto Chrudim 3
: 5
2222 SK Polabiny B Sokol Zaječice 3.5
: 4.5
Jiskra Litomyšl Caissa Třebíč B 3
: 5

7. kolo – 6.2.2011 – Zpravodaj – Článek: Obleva? Ne, přituhuje!

Caissa Třebíč B Sokol Bedřichov 4
: 4
Sokol Zaječice Jiskra Litomyšl 5
: 3
Chrudim 2222 SK Polabiny B 1.5
: 6.5
Lokomotiva Brno SK Vysoké Mýto 4
: 4
AKIS Pardubice Jiskra Ústí nad Orlicí 5.5
: 2.5
SK Brno Královo Pole B Caissa Třebíč A 4.5
: 3.5

8. kolo – 20.2.2011 – Zpravodaj – Článek: Půlka dobrá … docela

Sokol Bedřichov Caissa Třebíč A 2
: 6
Jiskra Ústí nad Orlicí SK Brno Královo Pole B 4
: 4
SK Vysoké Mýto AKIS Pardubice 4
: 4
2222 SK Polabiny B Lokomotiva Brno 5.5
: 2.5
Jiskra Litomyšl Chrudim 2.5
: 5.5
Caissa Třebíč B Sokol Zaječice 5
: 3

9. kolo – 6.3.2011 – Zpravodaj – Článek: Zkonzumováni i s oblohou

Sokol Zaječice Sokol Bedřichov 5
: 3
Chrudim Caissa Třebíč B 5
: 3
Lokomotiva Brno Jiskra Litomyšl 6.5
: 1.5
AKIS Pardubice 2222 SK Polabiny B 3
: 5
SK Brno Královo Pole B SK Vysoké Mýto 5
: 3
Caissa Třebíč A Jiskra Ústí nad Orlicí 6
: 2

10. kolo – 27.3.2011 – Zpravodaj – Článek: Zpráva zvenku: je to doma!!!

Sokol Bedřichov Jiskra Ústí nad Orlicí 2.5 : 5.5
SK Vysoké Mýto Caissa Třebíč A 2.5 : 5.5
2222 SK Polabiny B SK Brno Královo Pole B 5.5 : 2.5
Jiskra Litomyšl AKIS Pardubice 5.5 : 2.5
Caissa Třebíč B Lokomotiva Brno 2.5 : 5.5
Sokol Zaječice Chrudim 2.5 : 5.5

11. kolo – 10.4.2011 – Zpravodaj – Článek: Není

Chrudim Sokol Bedřichov :
Lokomotiva Brno Sokol Zaječice :
AKIS Pardubice Caissa Třebíč B :
SK Brno Královo Pole B Jiskra Litomyšl :
Caissa Třebíč A 2222 SK Polabiny B :
Jiskra Ústí nad Orlicí SK Vysoké Mýto :

Soupiska

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A
Pořadí Hráč Elo Narozen
1. Šmajzr Martin 2156F 06.03.70 K
2. Holásek Pavel 2112F 11.07.72
3. Šimek Jan
2160F


4. Volf Jaroslav 2124F 26.06.44
5. Pečínka Martin 2044F 16.09.90
6. Mareš Petr
2081F
25.12.55
7. Švub Jan 2007F 13.0453
8. Poslušný Martin
1915F
22.12.75
9. Hurt Lukáš
2099F
10. Pokorný Jan 1983F 27.01.87
11. Blaško Štěpán
1970F

12. Vencl Jiří
1773
15.03.62



Kapitán:

Šmajzr Martin, Ing., Polní 1339, Ústí n. Orl. 6, 56206

tb. 468009027, tel. 605158028, smajzr@email.cz

Hrací místnost:

Salonek pivnice U SKOBY, Letohradská ul., Ústí nad Orlicí

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí „A“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *