Šachový klub Ústí nad Orlicí

V II. lize – držet se a nespadnout

2010/11 – Béčko

V soutěži KP I máme pro sezónu 2010/11 družstvo B.

Rozcestník

Pořadí

Rozlosování

Soupiska Béčka

Články k Béčku

Konečné pořadí  (po 11. kole)

Pořadí Družstvo Zápasů V R P
Body Skore P. výher
1. 2222 ŠK Polabiny C 11
10
0
1
27
51:29
35
2. TJ ŠO Chrudim B 11
7
1
3
22
48.5:39.5
30
3. TJ CHS Chotěboř 11
7
0
4
21
47:41
37
4. Rapid Pardubice 11
6
2
3
20
47:41
27
5. ŠK Vysoké Mýto B 11
6
2
3
20
46.5:41.5
28
6. TJ Lokomotiva Česká Třebová 11
5
2
4
17
47:41
31
7. TJ Štefanydes Polička 11
5
2
4
17
45:43
26
8. SK + Sokol Žamberk 11
4
2
5
14
44.5:43.5
26
9. ŠK Vysoké Mýto C 11
4
0
7
12 41:47
27
10. TJ Lanškroun 11
2
2
7
8
42:46
24
11. TJ Spartak OEZ Letohrad 11
2
1
8
7
29:51
15
12. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 11
0
2
9
2
31.5:56.5
13

Rozlosování & výsledky

1. kolo – 10.10.2010 – Zpravodaj – Článek: Udrželi jsme jen první dvě desky

Polička Žamberk 3 : 5
Česká Třebová Chrudim B 4.5 : 3.5
Polabiny C Ústí nad Orlicí B 7 : 1
Lanškroun Letohrad 3.5 : 4.5
Chotěboř Vysoké Mýto C 3.5 : 4.5
Rapid Pardubice Vysoké Mýto B 4 : 4

2. kolo – 31.10.2010 – Zpravodaj – Článek: Stále čekáme na borce kola – Ústí B – Lanškroun 2,5:5,5

Žamberk Vysoké Mýto B 3.5 : 4.5
Vysoké Mýto C Rapid Pardubice 3.5 : 4.5
Letohrad Chotěboř 2.5 : 5.5
Ústí nad Orlicí B Lanškroun 2.5 : 5.5
Chrudim B Polabiny C 2.5 : 5.5
Polička Česká Třebová 4.5 : 3.5

3. kolo – 4.11.2010 – Zpravodaj – Článek: Béčko má prvního borce kola… a bohužel jediného

Česká Třebová Žamberk 3.5
: 4.5
Polabiny C Polička 5.5
: 2.5
Lanškroun Chrudim B 3.5
: 4.5
Chotěboř Ústí nad Orlicí B 6
: 2
Rapid Pardubice Letohrad 5.5
: 2.5
Vysoké Mýto B Vysoké Mýto C 5.5
: 2.5

4. kolo – 28.11.2010 – Zpravodaj – Článek: Křižník Potěmkin nabírá rapidně rychle vodu

Žamberk Vysoké Mýto C 5
: 3
Letohrad Vysoké Mýto B 4
: 4
Ústí nad Orlicí B Rapid Pardubice 3
: 5
Chrudim B Chotěboř 5
: 3
Polička Lanškroun 4
: 4
Česká Třebová Polabiny C 3.5
: 4.5

5. kolo – 12.12.2010 – Zpravodaj – Článek: Opožděná reportáž

Polabiny C Žamberk 4.5 : 3.5
Lanškroun Česká Třebová 4 : 4
Chotěboř Polička 4.5 : 3.5
Rapid Pardubice Chrudim B 5 : 3
Vysoké Mýto B Ústí nad Orlicí B 4.5 : 3.5
Vysoké Mýto C Letohrad 5 : 3

6. kolo – 16.1.2011 – Zpravodaj – Článek: Pohrdání bílými figurami nás přišlo sakra draho…

Žamberk Letohrad 7 : 1
Ústí nad Orlicí B Vysoké Mýto C 3 : 5
Chrudim B Vysoké Mýto B 4.5 : 3.5
Polička Rapid Pardubice 3.5 : 4.5
Česká Třebová Chotěboř 6.5 : 1.5
Polabiny C Lanškroun 5 : 3

7. kolo – 30.1.2011 – Zpravodaj – Článek: Letohrad-Ústí B

Lanškroun Žamberk 5.5
: 2.5
Chotěboř Polabiny C 4.5
: 3.5
Vysoké Mýto B Česká Třebová 3.5
: 4.5
Vysoké Mýto B Polička 3.5
: 4.5
Vysoké Mýto C Chrudim B 3
: 5
Letohrad Ústí nad Orlicí B 4.5
: 3.5

8. kolo – 13.2.2011 – Zpravodaj – Článek: Konečně aspoň něco aneb Žamberk – Ústí B 4:4

Žamberk Ústí nad Orlicí B 4
: 4
Chrudim B Letohrad 6
: 2
Polička Vysoké Mýto C 4.5
: 3.5
Česká Třebová Vysoké Mýto B 3.5
: 4.5
Polabiny C Rapid Pardubice 5
: 3
Lanškroun Chotěboř 3.5
: 4.5

9. kolo – 27.2.2011 – Zpravodaj – Článek: Rozjetá Chrudim nám moc šancí nedala

Chotěboř Žamberk 6 : 2
Rapid Pardubice Lanškroun 4.5 : 3.5
Vysoké Mýto B Polabiny C 2.5 : 5.5
Vysoké Mýto C Česká Třebová 3.5 : 4.5
Letohrad Polička 2 : 6
Ústí nad Orlicí B Chrudim B 2 : 6

10. kolo – 20.3.2011 – Zpravodaj – Článek: není

Žamberk Chrudim B 3.5 : 4.5
Polička Ústí nad Orlicí B 5 : 3
Česká Třebová Letohrad 5 : 3
Polabiny C Vysoké Mýto C 5 : 3
Lanškroun Vysoké Mýto B 2.5 : 5.5
Chotěboř Rapid Pardubice 4.5 : 3.5

11. kolo – 3.4.2011 – Zpravodaj – Článek: není

Rapid Pardubice Žamberk 4 : 4
Vysoké Mýto B Chotěboř 4.5 : 3.5
Vysoké Mýto B Lanškroun 4.5 : 3.5
Letohrad Polabiny C 3 : 5
Ústí nad Orlicí B Česká Třebová 4 : 4
Chrudim B Polička 4 : 4

Soupiska

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B
Pořadí Hráč Elo Narozen
1. Blaško Štěpán 1924F 22.06.87
2. Volf Jaroslav 2140F 26.06.44 V
3. Mareš Petr 2008F 25.12.55 V
4. Pokorný Jan 1853F 27.01.87
5. Smola Jan 1851 17.07.53 K
6. Glockner Jaromír 1925 28.12.40 H
7. Kylar Pavel 2037F 18.12.54
8. Mareš Petr ml. 1712 27.07.83
9. Mareš jan 1780F 13.10.94 H
10. Jániš Petr 1659F 08.11.93
11. Vencl Jiří 1773 15.03.62
12. Glembek Bohumír 1736 03.08.41
13. Kodytek Tomáš 1540 15.10.93
14. Poslušný Radek 1768 16.04.77
15. Taslar Karel 1691F 21.11.53
Průměr 10 šachovnic 1931 Věk 47

Kapitán:

Smola Jan, kovářova 1101, Ústí nad Orlicí 56201

tel. 606619808, jan.smola@rieter.com

Zástupce kapitána:

Kylar Pavel, Řetůvka 85, Řetová, 56141

tel. 605551952, kylarp@pecomp.cz

Hrací místnost:

Salonek Sport Music Club, Smetanova ul., Ústí nad Orlicí  (budova hotelu Poprad a kulturního domu)

Polabiny C

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *