Šachový klub Ústí nad Orlicí

V II. lize – držet se a nespadnout

2010/11 – Céčko

Pro letošní rok máme v soutěži KP II Céčko, kterému v loňském roce podařilo soutěž obhájit.

Rozcestník

Pořadí

Rozlosování

Soupiska Céčka

Články k Céčku

Stav po 10. kole

Pořadí Družstvo Zápasů V R P Body Poč. výher Skore
1. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 10
8
1
1
25
38
48.5:31.5
2. ŠK Svitavy 10
7
2
1
23
39
51:29
3. TJ Lokomotiva Česká Třebová B 10
7
0
3
21
38
49.5:30.5
4. TJ Slovan Moravská Třebová 10
6
3
1
21
39
48.5:31.5
5. SK + Sokol Žamberk B 10
5
2
3
17
33
44:36
6. TJ Lanškroun B 10
5
1
4
16
31
41:39
7. TJ Jiskra Litomyšl B 10
5
0
5
15
23
36:44
8. Šachový klub Dolní Čermná o.s. 10
3
3
4
12
27
39:41
9. TJ Jablonné nad Orlicí 10
3
0
7
9
24
37.5:42.5
10. ŠO K a.s. Kunvald 10
2
3
5
9
24
34.5:45.5
11. TJ Spartak OEZ Letohrad B 10
1
0
9
3
17
24.5:55.5
12. TJ Sokol Horní Čermná 10
0
1
9
1
16
26:54

Rozlosování

1. kolo – 17.10.2010 – Zpravodaj – Článek: ŠOK a.s. Kunvald nám málem přivodil šok

Horní Čermná Moravská Třebová 4 : 4
Lanškroun B Jablonné nad Orlicí 2.5 : 5.5
Litomyšl B Česká Třebová B 2 : 6
Ústí nad Orlicí C Kunvald 4 : 4
Letohrad B Žamberk B 2 : 6
Svitavy Dolní Čermná 6.5 : 1.5

2. kolo – 7.11.2010 – Zpravodaj – Článek: Česká Třebová B – Ústí nad Orlicí C

Moravská Třebová Dolní Čermná 5
: 3
Žamberk B Svitavy 4
: 4
Kunvald Letohrad B 5.5
: 2.5
Česká Třebová B Ústí nad Orlicí C 3.5
: 4.5
Jablonné nad Orlicí Litomyšl B 3.5
: 4.5
Horní Čermná Lanškroun B 2
: 6

3. kolo – 21.11.2010 – Zpravodaj – Článek: není

Lanškroun B Moravská Třebová 4.5
: 3.5
Litomyšl B Horní Čermná 4.5
: 3.5
Ústí nad Orlicí C Jablonné nad Orlicí 5
: 3
Letohrad B Česká Třebová B 0
: 8
Svitavy Kunvald 6
: 2
Dolní Čermná Žamberk B 2.5 : 5.5

4. kolo – 5.12.2010 – Zpravodaj – Článek: Horní Čermná – Ústí C

Moravská Třebová Žamberk B 4 : 4
Kunvald Dolní Čermná 4 : 4
Česká Třebová B Svitavy 6 : 2
Jablonné nad Orlicí Letohrad B 4.5 : 3.5
Horní Čermná Ústí nad Orlicí C 1.5 : 6.5
Lanškroun B Litomyšl B 3.5 : 4.5

5. kolo – 9.1.2011 – Zpravodaj – Článek: Ústí nad Orlicí C – Lanškroun B 6-2

Litomyšl B Moravská Třebová 2.5 : 5.5
Ústí nad Orlicí C Lanškroun B 6 : 2
Letohrad B Horní Čermná 4.5 : 3.5
Svitavy Jablonné nad Orlicí 5 : 3
Dolní Čermná Česká Třebová B 5 : 3
Žamberk B Kunvald 7 : 1

6. kolo – 23.1.2011 – Zpravodaj – Článek: Litomyšl – Ústí C

Moravská Třebová Kunvald 7 : 1
Česká Třebová B Žamberk B 6 : 2
Jablonné nad Orlicí Dolní Čermná 3.5 : 4.5
Horní Čermná Svitavy 3 : 5
Lanškroun B Letohrad B 6 : 2
Litomyšl B Ústí nad Orlicí C 2.5 : 5.5

7. kolo – 6.2.2011 – Zpravodaj – Článek: O neporazitelnost jsme přišli záhy

Ústí nad Orlicí C Moravská Třebová 1.5 : 6.5
Letohrad B Litomyšl B 2 : 6
Svitavy Lanškroun B 4 : 4
Dolní Čermná Horní Čermná 6.5 : 1.5
Žamberk B Jablonné nad Orlicí 5 : 3
Kunvald Česká Třebová B 3.5 : 4.5

8. kolo – 20.2.2011 – Zpravodaj – Článek: ÚO C – Letohrad C  6 – 2

Moravská Třebová Česká Třebová B 5.5 : 2.5
Jablonné nad Orlicí Kunvald 5 : 3
Horní Čermná Žamberk B 2.5 : 5.5
Lanškroun B Dolní Čermná 2.5 : 5.5
Litomyšl B Svitavy 4.5 : 3.5
Ústí nad Orlicí C Letohrad B 6 : 2

9. kolo – 6.3.2011 – Zpravodaj – Článek: Mládežnící drží Ústí v čele. Svitavy – UOC 3 1/2 – 4 1/2

Letohrad B Moravská Třebová 2.5 : 5.5
Svitavy Ústí nad Orlicí C 3.5 : 4.5
Dolní Čermná Litomyšl B 5.5 : 2.5
Žamberk B Lanškroun B 4 : 4
Kunvald Horní Čermná 6.5 : 1.5
Česká Třebová B Jablonné nad Orlicí 5 : 3

10. kolo – 27.3.2011 – Zpravodaj – Článek: není

Moravská Třebová Jablonné nad Orlicí 4.5 : 3.5
Horní Čermná Česká Třebová B 3 : 5
Lanškroun B Kunvald 4 : 4
Litomyšl B Žamberk B 2.5 : 5.5
Ústí nad Orlicí C Dolní Čermná 5 : 3
Letohrad B Svitavy 3.5 : 4.5

11. kolo – 17.4.2011 – Zpravodaj – Článek: není

Svitavy Moravská Třebová :
Dolní Čermná Letohrad B :
Žamberk B Ústí nad Orlicí C :
Kunvald Litomyšl B :
Česká Třebová B Lanškroun B :
Jablonné nad Orlicí Horní Čermná :

Soupisky

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C
Pořadí Hráč Elo Narozen
1. Mareš Jan 1810 13.10.94
2. Kameník David 1839 30.07.77 K
3. Jániš Petr 1659 08.11.93
4. Smola Jan 1876 17.07.53 V,ZK
5. Kodytek Tomáš 1540 15.10.93
6. Glembek Bohumír 1740 03.08.41 V
7 Kylar Pavel 1898 18.12.54
8. Taslar Karel 1660 21.11.53
9. Kapoun Vít 1618 05.01.95
10. Kubišta Ladislav 1588 01.10.94
11. Poslušný Radek 1756 16.04.77
12. Fangl Jiří 1668 20.10.37
13. John Petr 1532 17.08.96
14. Víglaský Jaroslav 1346 09.03.85
15. Driemer Jaroslav 1545 07.01.50
16. Dostál Lukáš 1593 25.07.79
17. Dudla Martin 1516 14.10.76
Průměr 10 šachovnic 1753 Věk 40

Kapitán:

Kameník David, Masarykova 168, Ústí n. Orl., 56201

tel. 725067810, dadakamen@seznam.cz

Zástupce kapitána:

Smola Jan

tel. 606619808, jan.smola@rieter.com

Hrací místnost:

Salonek restaurace U tří mostů, Třebovská ul, Ústí n. O. – Hylváty

1.    TJ Sokol Horní Čermná    X
2.    TJ Lanškroun „B“         X
3.    TJ Jiskra Litomyšl „B“              X
4.    TJ Jiskra Ústí nad Orlicí „C“                   X
5.    TJ Spartak OEZ Letohrad „B“                        X
6.    ŠK Svitavy                             X
7.    Šachový klub Dolní Čermná o.s.                                  X
8.    SK + Sokol Žamberk „B“                                       X
9.    ŠO K a.s. Kunvald                                            X
10.    TJ Lokomotiva Česká Třebová „B“                                                 X
11.    TJ Jablonné nad Orlicí                                                      X
12.    TJ Slovan Moravská Třebová                                                           X

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *