Šachový klub Ústí nad Orlicí

V II. lize – držet se a nespadnout

2009/10 – Déčko

V krajské soutěži se za nás pere družstvo Déčko.

Rozcestník

Pořadí

Tabulka

Zpravodaje

Rozlosování

Soupiska Déčka

Články k Déčku

Pořadí po 2. kole

Pořadí
Družstvo
Zápasů V R P Body Poč. výher
Skore
1. TJ Spartak OEZ Letohrad B 2
2
0
0
6
6
7.5:2.5
2. – 3.
TJ Spartak OEZ Letohrad C 2
1
1
0
4
4
6:4
2. – 3. SK + Sokol Žamberk D 2
1
1
0
4
4
6:4
4.. TJ Sokol Horní Čermná 2
1
0
1
3
4
6:4
5. TJ Jablonné nad Orlicí B 2
1
0
1
3
3
5:5
6. TJ Sokol Mistrovice 2
1
0
1
3
3
4..5:5.5
7. ŠO K a.s. Kunvald B 1
0
1
0
1
1
2.5:2.5
8. ŠO K a.s. Kunvald C 2
0
1
1
1
1
4:6
9. ŠK Kovo Jonáš Lanškroun 2
0
1
1
1
2
3.5:6.5
10. TJ Lanškroun C 2
0
1
1
1
1
3.5:6.5
11. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1
0
0
1
0
1
1.5:3.5

Tabulka po 2. kole

Družstvo
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body Pořadí
1. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1.5:3.5 0 11.
2. TJ Spartak OEZ Letohrad C 3.5:1.5 2.5:2.5 4 2.-3.
3. TJ Spartak OEZ Letohrad B 3.5:1.5 4:1 6 1.
4. TJ Jablonné nad Orlicí B 3:2 2:3 3 5.
5. ŠK Kovo Jonáš Lanškroun 2.5:2.5 1:4 1 9.
6. ŠO K a.s. Kunvald C 2.5:2.5 1.5:3.5 1 8.
7. ŠO K a.s. Kunvald B 2.5:2.5 1 7.
8. SK + Sokol Žamberk D 2.5:2.5 3.5:1.5 4 2.-3.
9. TJ Sokol Horní Čermná 2:3 4:1 3 4.
10. TJ Sokol Mistrovice 1.5:3.5 3:2 3 6.
11. TJ Lanškroun C 2.5:2.5 1:4 1 10.

Zpravodaje

Úvodní zpravodaj

1. kolo

2. kolo

Rozlosování

1. kolo 11.10.2009
Ústí nad Orlicí D volný los
Letohrad C Lanškroun C 2.5 : 2.5
Letohrad B Mistrovice 3.5 : 1.5
Jablonné n. O. B Horní Čermná 3 : 2
Jonáš Lanškroun Žamberk D 2.5 : 2.5
Kunvald C Kunvald B 2.5 : 2.5
2. kolo 1.11.2009
volný los Kunvald B
Žamberk D Kunvald C 3.5 : 1.5
Horní Čermná Jonáš Lanškroun 4 : 1
Mistrovice Jablonné n. O. B 3 : 2
Lanškroun C Letohrad B 1 : 4
Ústí nad Orlicí D Letohrad C 1.5 : 3.5
3. kolo 15.11.2009
Letohrad C volný los :
Letohrad B Ústí nad Orlicí D :
Jablonné n. O. B Lanškroun C :
Jonáš Lanškroun Mistrovice :
Kunvald C Horní Čermná :
Kunvald B Žamberk D :
4. kolo 29.11.2009
volný los Žamberk D :
Horní Čermná Kunvald B :
Mistrovice Kunvald C :
Lanškroun C Jonáš Lanškroun :
Ústí nad Orlicí D Jablonné n. O. B :
Letohrad C Letohrad B :
5. kolo 13.12.2009
Letohrad B volný los :
Jablonné n. O. B Letohrad C :
Jonáš Lanškroun Ústí nad Orlicí D :
Kunvald C Lanškroun C :
Kunvald B Mistrovice :
Žamberk D Horní Čermná :
6. kolo 10.1.2010
volný los Horní Čermná :
Mistrovice Žamberk D :
Lanškroun C Kunvald B :
Ústí nad Orlicí D Kunvald C :
Letohrad C Jonáš Lanškroun :
Letohrad B Jablonné n. O. B :
7. kolo 24.1.2010
Jablonné n. O. B volný los :
Jonáš Lanškroun Letohrad B :
Kunvald C Letohrad C :
Kunvald B Ústí nad Orlicí D :
Žamberk D Lanškroun C :
Horní Čermná Mistrovice :
8. kolo 7.2.2010
volný los Mistrovice :
Lanškroun C Horní Čermná :
Ústí nad Orlicí D Žamberk D :
Letohrad C Kunvald B :
Letohrad B Kunvald C :
Jablonné n. O. B Jonáš Lanškroun :
9. kolo 21.2.2010
Jonáš Lanškroun volný los :
Kunvald C Jablonné n. O. B :
Kunvald B Letohrad B :
Žamberk D Letohrad C :
Horní Čermná Ústí nad Orlicí D :
Mistrovice Lanškroun C :
10. kolo 21.3.2010
volný los Lanškroun C :
Ústí nad Orlicí D Mistrovice
:
Letohrad C Horní Čermná :
Letohrad B Žamberk D :
Jablonné n. O. B Kunvald B :
Jonáš Lanškroun Kunvald C :
11. kolo 11.4.2010
Kunvald C volný los :
Kunvald B Jonáš Lanškroun :
Žamberk D Jablonné n. O. B :
Horní Čermná Letohrad B :
Mistrovice Letohrad C :
Lanškroun C Ústí nad Orlicí D :

Soupisky

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D
Pořadí Hráč Elo Narozen
1. Kapoun Vít
1453 05.01.95
2. Kubišta Ladislav 1662 01.10.94
3. Fangl Jiří 1674 20.10.37 K
4. John Petr 1545 17.08.96
5. Driemer Jaroslav 1536 07.01.50 ZK
6. Dostál Lukáš 1593 25.07.79
7. Víglaský Jaroslav 1317 09.03.85
8. Kokula Filip 1423 28.05.93
9. Dudla Martin 1521 14.10.76
10. Šmajzrová Kateřina 3.VT 14.02.96
11. Holásek Vít 3.VT 03.06.99
12. Holásek Vojtěch 4.VT 21.02.01
13. Holásek Jan 4.VT 12.11.97
14. Paukert Lukáš 4.VT 05.08.98
15. Bartáček Filip 4.VT 29.11.00
16. Paukert Martin 4.VT 24.08.01
Průměr 7 šachovnic
Věk 32

Kapitán:

Fangl Jiří, č.305, Řetová, 56141

tb. 465585229, 731000370, fangljr@centrum.cz

Zástupce kapitána:

Driemer Jaroslav, 605400114

Organizační pracovník:

Šmajzr Martin, Polní 1339, Ústí nad Orlicí 6, 56206

tb. 468009027, 605158028, smajzr@email.cz

Hrací místnost:

Salonek Sport Music Club, Smetanova ul. (budova hotelu Poprad a kulturního domu)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *