Šachový klub Ústí nad Orlicí

V II. lize – držet se a nespadnout

Orlická šachovnice

Orlická šachovnice je tradiční turnaj mládeže hraný od roku 1970. V současné době se hraje i jako Krajský přebor PDŠS do 8 let.

Výsledky

2015
Pořadí
1. Švanda Ondřej (1850) 8 bodů – TJ Štefanydes Polička
2. Půlpán Matěj (1779) 7,5 bodu – 2222 ŠK Polabiny
3. Kupsa Matěj (1620) 7 bodů – TJ Lanškroun

Nejlepší z oddílu
1. Píše Jiří (1498) 7 bodů – 4. místo
2. Dudlová Kateřina (1414) 6 bodů – 14. místo
3. Šmajzrová Veronika (1510) 5,5 bodu – 19. místo

2014
Pořadí
1. Havelka Josef (2047) 9 bodů – TJ Lanškroun
2. Cach Jakub (1785) 7,5 bodů – 2222 ŠK Polabiny
3. Nešpor Jakub (1683) 7 bodů – TJ Štefanydes Polička

Nejlepší z oddílu
1. Grundman Václav (1920) 6,5 bodu – 7. místo
2. Holásek Vít (1354) 6,5 bodu – 8. místo
3. Holásek Vojtěch (1510) 6 bodů – 12. místo

2013

Pořadí
1. Půlpán Jakub (2137) 8,5 bodu – 2222 ŠK Polabiny
2. Půlpán Matěj (1785) 7,5 bodu – 2222 ŠK Polabiny
3. Řezníček Dominik (1666) 7 bodů – 2222 ŠK Polabiny

Nejlepší z oddílu
1. Grundman Václav (1709) 6 bodů – 12. místo
2. Holásek Vojtěch (1443) 6 bodů – 14. místo
3. Šmajzrová Veronika (1250) 5,5 bodu – 20. místo

 

2012

Reportáž: 42. ročník Orlické šachovnice – (foto)reportáž

Pořadí Nejlepší z oddílu
  1. Půlpán Jakub – 2146 – 2222 ŠK Polabiny
  2. Česenek Jan – 1673 – TJ Štefanydes Polička
  3. Havelka Josef – 1772 – TJ Lanškroun
  1. Grundman Václav – 1250 – 20. místo
  2. Paukert Lukáš – 1250 – 26. místo
  3. Píše Jiří – 1250 – 26. místo

2011

Reportáž: Orlicka šachovnice a KP do 8 let

Pořadí Nejlepší z oddílu
  1. Sion David – 1713 – TJ Štefanydes Polička
  2. Půlpán Jakub – 1937 – 2222 ŠK Polabiny
  3. Macháň Jan – 1979 – ŠŠ Panda Rychnov n. Kněž.
  1. John Petr – 1542 – 7. místo
  2. Šmajzrová Kateřina – 1250 – 17. místo
  3. Holásek Vít – 1250 – 21. místo

2010

Reportáž: 40. ročník Orlické šachovnice a KP do 8 let

Pořadí Nejlepší z oddílu
  1. Sabolová Kristýna – 1734 – ŠK Vysoké Mýto
  2. Řezníček Dominik – 1601 – 2222 ŠK Polabiny
  3. Sion David – 1421 – TJ Štefanydes Polička
  1. Kapoun Vít – 1510 – 8. místo
  2. John Petr – 1524 – 18. místo
  3. Šmajzrová Kateřina – 1250 – 27. místo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *