Šachový klub Ústí nad Orlicí

V II. lize – držet se a nespadnout

2010/11 – Déčko

V krajské soutěži se za nás pere družstvo Déčko. ZAČÁTKY DOMÁCÍCH UTKÁNÍ V 10:00!!!

Rozcestník

Pořadí

Rozlosování

Soupiska Déčka

Články k Déčku

Konečné pořadí (9. kolo)

Pořadí
Družstvo
Zápasů V R P Body Poč. výher
Skore
1. TJ Lanškroun C 9
7
1
0
22
24
28:12
2.
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 9
5
1
2
16
17
23:17
3. SK + Sokol Žamberk D 9
5
1
2
16
15
22.5:17.5
4. SK + Sokol Žamberk C 9
3
1
4
10
14
18.5:21.5
5. TJ Sokol Mistrovice 9
3
1
4
10
9
18:22
6. TJ Spartak OEZ Letohrad C 9
2
3
3
9
16
19:21
7. ŠO K a.s. Kunvald B 9
3
0
5
9
12
17.5:22.5
7. ŠO K a.s. Kunvald C 9
2
1
5
7
13
19:21
9. TJ Lokomotiva Česká Třebová C 9
1
1
6
4
9
14.5:25.5

Rozlosování

1. kolo – 10.10.2010 – Zpravodaj – Článek: Déčko vítězí ve Třebové

Mistrovice volný los


Česká Třebová C Ústí nad Orlicí D 2 : 3
Letohrad C Kunvald B 2.5 : 2.5
Lanškroun C Kunvald C 4 : 1
Žamberk C Žamberk D 2.5 : 2.5

2. kolo – 31.10.2010 – Zpravodaj – Článek: Déčko opět vítězně

volný los Žamberk B


Kunvald C Žamberk C 3.5
: 1.5
Kunvald B Lanškroun C 1
: 4
Ústí nad Orlicí D Letohrad C 4
: 1
Mistrovice Česká Třebová C 3
: 2

3. kolo – 14.11.2010 – Zpravodaj – Článek: není

Česká Třebová C volný los
Letohrad C Mistrovice 1.5 : 3.5
Lanškroun C Ústí nad Orlicí D 2.5 : 2.5
Žamberk C Kunvald B 3.5 : 1.5
Žamberk D Kunvald C 3 : 2

4. kolo – 28.11.2010 – Zpravodaj – Článek: není

volný los Kunvald C

Kunvald B Žamberk D 4
: 1
Ústí nad Orlicí D Žamberk C 1.5
: 3.5
Mistrovice Lanškroun C 2
: 3
Česká Třebová C Letohrad C 2
: 3

5. kolo – 12.12.2010 – Zpravodaj – Článek: není

Letohrad C volný los
Lanškroun C Česká Třebová C 4 : 1
Žamberk C Mistrovice 3 : 2
Žamberk D Ústí nad Orlicí D 3.5 : 1.5
Kunvald C Kunvald B 2.5 : 2.5

6. kolo – 16.1.2011 – Zpravodaj – Článek: není

volný los Kunvald B
Ústí nad Orlicí D Kunvald C 3.5 : 1.5
Mistrovice Žamberk D 0.5 : 4.5
Česká Třebová C Žamberk C 4 : 1
Letohrad C Lanškroun C 1.5 : 3.5

7. kolo – 30.1.2011 – Zpravodaj – Článek: není

Lanškroun C volný los
Žamberk C Letohrad C 2 : 3
Žamberk D Česká Třebová C
3 : 2
Kunvald C Mistrovice 1.5 : 3.5
Kunvald B Ústí nad Orlicí D 1 : 4

8. kolo – 13.2.2011 – Zpravodaj – Článek: není

volný los Ústí nad Orlicí D
Mistrovice Kunvald B 1 : 4
Česká Třebová C Kunvald C 3.5 : 1.5
Letohrad C Žamberk D 2 : 3
Lanškroun C Žamberk C 4 : 1

9. kolo – 27.2.2011 – Zpravodaj – Článek: není

Žamberk C volný los
Žamberk D Lanškroun C 2 : 3
Kunvald C Letohrad C 1 : 4
Kunvald B Česká Třebová C 2.5 : 2.5
Ústí nad Orlicí D Mistrovice 3 : 2

Soupisky

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D
Pořadí Hráč Elo Narozen
1. Kapoun Vít
1453 05.01.95
2. Kubišta Ladislav 1662 01.10.94
3. Fangl Jiří 1674 20.10.37 ZK
4. Víglaský Jaroslav 1346 09.03.85 K
5. John Petr 1545 17.08.96
6. Driemer Jaroslav 1536 07.01.50
7. Dudla Martin 1516 14.10.76
8. Dostál Lukáš 1593 25.07.79
9. Kokula Filip 1423 28.05.93
10. Šmajzrová Kateřina 3.VT 14.02.96
11. Holásek Vít 3.VT 03.06.99
12. Holásek Vojtěch 4.VT 21.02.01
13. Paukert Lukáš 4.VT 05.08.98
14. Paukert Martin 4.VT 24.08.01
Průměr základní sestavy
1550
Věk 29

Kapitán:

Víglaský Jaroslav, Zborovská 534, Ústí Nad Orlicí 1, 56201

mob. 739 466 891,  viglasky1@seznam.cz

Zástupce kapitána:

Fangl Jiří, č.305, Řetová, 56141

tb. 465 585 229, 731 000 370, fangljr@centrum.cz

Hrací místnost:

Salonek Sport Music Club, Smetanova ul. (budova hotelu Poprad a kulturního domu)

TJ Lokomotiva Česká Třebová C

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *