Šachový klub Ústí nad Orlicí

V II. lize – držet se a nespadnout

Oddílák – 2010/11

Výsledky

Los
Jméno ELO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body Skóre Poř.
1 Jániš Petr 1659 0 R 1 1 1 1k 1 R 1 7 2.
2 Holásek Pavel 2112 1 1 1 1 1 1k 0 1 1 8 1.
3 Kylar Pavel 1898 R 0 R 1 1 1k R 1 0 5,5 4.
4 Kodytek Tomáš 1540 0 0 R R 1 1k 0 1 R 4,5 6.
5 Driemer Jaroslav 1545 0 0 0 R 1 1 0 0 1 3,5 8.
6 Holásek Vojtěch 1250 0 0 0 0 0 1k 0 0 R 1,5 9.
7 Víglaský Jaroslav 1346 0k 0k 0k 0k 0 0k 0k 0k 0k 0 10.
8 Minařík Lubomír 1686 0 1 R 1 1 1 1k 1 0 6,5 3.
9 Kapoun Vít 1618 R 0 0 0 1 1 1k 0 R 4 7.
10 John Petr 1532 0 0 1 R 0 R 1k 1 R 4,5 5.

Začátky v 17:00
Hraje se FIDE tempem 90 min. na partii + 30 s za každý tah
Čekací doba: 30 minut
Hrací komise: Kylar – předseda, Holásek, Kodytek
Průměrné ELO turnaje: 1619

Rozlosování

1.kolo      14. 10. 2010

Jániš Petr  –  John Petr
Holásek Pavel  –  Kapoun Vít
Kylar Pavel  –  Minařík Lubomír
Kodytek Tomáš  –  Víglaský Jaroslav
Driemer Jaroslav  –  Holásek Vojtěch

2. kolo      21. 10. 2010

John Petr  –  Holásek Vojtěch
Víglaský Jaroslav  –  Driemer Jaroslav
Minařík Lubomír  –  Kodytek Tomáš
Kapoun Vít  –  Kylar Pavel
Jániš Petr  –  Holásek Pavel

3. kolo      11. 11. 2010

Holásek Pavel  –  John Petr
Kylar Pavel  –  Jániš Petr
Kodytek Tomáš  –  Kapoun Vít
Driemer Jaroslav  –  Minařík Lubomír
Holásek Vojtěch  –  Víglaský Jaroslav

4. kolo      25. 11. 2010

John Petr  –  Víglaský Jaroslav
Minařík Lubomír  –  Holásek Vojtěch
Kapoun Vít  –  Driemer Jaroslav
Jániš Petr  –  Kodytek Tomáš
Holásek Pavel  –  Kylar Pavel

5. kolo      9. 12. 2010

Kylar Pavel  –  John Petr
Kodytek Tomáš  –  Holásek Pavel
Driemer Jaroslav  –  Jániš Petr
Holásek Vojtěch  –  Kapoun Vít
Víglaský Jaroslav  –  Minařík Lubomír

6. kolo       13. 1. 2011

John Petr  –  Minařík Lubomír
Kapoun Vít  –  Víglaský Jaroslav
Jániš Petr  –  Holásek Vojtěch
Holásek Pavel  –  Driemer Jaroslav
Kylar Pavel  –  Kodytek Tomáš

7. kolo      27. 1. 2011

Kodytek Tomáš  –  John Petr
Driemer Jaroslav  –  Kylar Pavel
Holásek Vojtěch  –  Holásek Pavel
Víglaský Jaroslav  –  Jániš Petr
Minařík Lubomír  –  Kapoun Vít

8. kolo      10. 2. 2011

John Petr  –  Kapoun Vít
Jániš Petr  –  Minařík Lubomír
Holásek Pavel  –  Víglaský Jaroslav
Kylar Pavel  –  Holásek Vojtěch
Kodytek Tomáš  –  Driemer Jaroslav

9. kolo      24. 2. 2011

Driemer Jaroslav  –  John Petr
Holásek Vojtěch  –  Kodytek Tomáš
Víglaský Jaroslav  –  Kylar Pavel
Minařík Lubomír  –  Holásek Pavel
Kapoun Vít  –  Jániš Petr

5 thoughts on “Oddílák – 2010/11

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *