Šachový klub Ústí nad Orlicí

Orlická šachovnice

Orlická šachovnice je tradiční turnaj mládeže hraný od roku 1970. V současné době se hraje i jako Krajský přebor PDŠS do 8 let.

Výsledky

2019

Reportáž: Orlická za námi

Pořadí Nejlepší z oddílu
  1. Jiroušek Jan – 1824 – 2222 ŠK Polabiny
  2. Bouška Jiří – 1556 – ŠO Hlinsko
  3. Jareš Michal – 1754 – 2222 ŠK Polabiny
  1. Kobr Matěj – 1450 – 5. místo
  2. Píše Michal – 1545 – 8. místo
  3. Tran Tuan Anh – 1335 – 24. místo

2018

Reportáž: Orlická šachovnice 2018

Pořadí Nejlepší z oddílu
  1. Martyniuk Vladislav – 1695 – Region Panda
  2. Zeman Daniel – 1643 – TJ Štefanydes Polička
  3. Jareš Michal – 1829 – 2222 ŠK Polabiny
  1. Píše Michal – 1419 – 4. místo
  2. Leksová Soňa – 1454 – 6. místo
  3. Šmajzrová Dominika – 1118 – 26. místo

2017

Reportáž: Orlická zase doma a hojně navštívená

Pořadí Nejlepší z oddílu
  1. Ludvík Tomáš – 1941 – 2222 ŠK Polabiny
  2. Jareš Michal – 1525 –  ŠS Železné hory
  3. Ret Adam Josef – 1630 – 2222 ŠK Polabiny
  1. Píše Michal – 1456 – 7. místo
  2. Holásková Veronika – 1447 – 31. místo
  3. Leksová Soňa – 1361 – 38. místo

2016

Pořadí Nejlepší z oddílu
  1. Půlpán Matěj – 2041 – 2222 ŠK Polabiny
  2. Jun Rudolf – 1655 – TJ CHS Chotěboř
  3. Holásek Vojtěch – 1562 – ŠK Ústí nad Orlicí
  1. Holásek Vojtěch – 1562 – 3. místo
  2. Píše Jiří – 1504 – 10. místo
  3. Šmajzrová Veronika – 1485 – 16. místo

 

2015

Reportáž: Orlická se vydařila

Pořadí Nejlepší z oddílu
  1. Švanda Ondřej – 1850 – TJ Štefanydes Polička
  2. Půlpán Matěj – 1779 – 2222 ŠK Polabiny
  3. Kupsa Matěj – 1620 – TJ Lanškroun
  1. Píše Jiří – 1498 – 4. místo
  2. Dudlová Kateřina – 1414 – 14. místo
  3. Šmajzrová Veronika – 1510 – 19. místo

2014

Reportáž: Další Orlická za námi

Pořadí Nejlepší z oddílu
  1. Havelka Josef – 2047 – TJ Lanškroun
  2. Cach Jakub – 1785 –  2222 ŠK Polabiny
  3. Nešpor Jakub – 1683 – TJ Štefanydes Polička
  1. Grundman Václav – 1920 – 7. místo
  2. Holásek Vít – 1354 – 8. místo
  3. Holásek Vojtěch – 1510 – 12. místo

2013

Reportáž: Orlická šachovnice nová, kulturní

Pořadí Nejlepší z oddílu
  1. Půlpán Jakub – 2137 – 2222 ŠK Polabiny
  2. Půlpán Matěj – 1785 – 2222 ŠK Polabiny
  3. Řezníček Dominik – 1666 – 2222 ŠK Polabiny
  1. Grundman Václav – 1709 – 12. místo
  2. Holásek Vojtěch – 1443 – 14. místo
  3. Šmajzrová Veronika – 1250 – 20. místo

2012

Reportáž: 42. ročník Orlické šachovnice – (foto)reportáž

Pořadí Nejlepší z oddílu
  1. Půlpán Jakub – 2146 – 2222 ŠK Polabiny
  2. Česenek Jan – 1673 – TJ Štefanydes Polička
  3. Havelka Josef – 1772 – TJ Lanškroun
  1. Grundman Václav – 1250 – 20. místo
  2. Paukert Lukáš – 1250 – 26. místo
  3. Píše Jiří – 1250 – 26. místo

2011

Reportáž: Orlická šachovnice a KP do 8 let

Pořadí Nejlepší z oddílu
  1. Sion David – 1713 – TJ Štefanydes Polička
  2. Půlpán Jakub – 1937 – 2222 ŠK Polabiny
  3. Macháň Jan – 1979 – ŠŠ Panda Rychnov n. Kněž.
  1. John Petr – 1542 – 7. místo
  2. Šmajzrová Kateřina – 1250 – 17. místo
  3. Holásek Vít – 1250 – 21. místo

2010

Reportáž: 40. ročník Orlické šachovnice a KP do 8 let

Pořadí Nejlepší z oddílu
  1. Sabolová Kristýna – 1734 – ŠK Vysoké Mýto
  2. Řezníček Dominik – 1601 – 2222 ŠK Polabiny
  3. Sion David – 1421 – TJ Štefanydes Polička
  1. Kapoun Vít – 1510 – 8. místo
  2. John Petr – 1524 – 18. místo
  3. Šmajzrová Kateřina – 1250 – 27. místo

2009

Pořadí Nejlepší z oddílu
  1. Čižinský Petr – 1997 – 2222 ŠK Polabiny
  2. Kapoun Vít – 1376 – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
  3. Krušina Patrik – 1548 – ŠK Svitavy
  1. Kapoun Vít – 1376 – 2. místo
  2. Mareš Jan – 1690 – 7. místo
  3. Kubišta Ladislav – 1250 – 12. místo

2008

Pořadí Nejlepší z oddílu
  1. Kosek Marek – 1727 – ŠK Vysoké Mýto
  2. Nosek Jakub – 1372 – ŠŠ Panda Rychnov
  3. Půlpán Jakub – 2005 – TJ ŠO a DDM Chrudim
  1. Kapoun Vít – 1298 – 16. místo
  2. John Petr – 1250 – 20. místo
  3. Jániš Petr – 1250 – 27. místo

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.