Šachový klub Ústí nad Orlicí

V II. lize – držet se a nespadnout

2009/10 – Áčko & Béčko

Pro ročník 2009/10 máme v soutěži KP I dvě družstva. Cílem družstva A je umístit v přední části tabulky či ještě lépe postoupit. Béčko se bude snažit obhájit soutěž tzn. pokusit se držet někde uprostřed.

Rozcestník

Pořadí

Zpravodaje

Rozlosování

Soupiska Áčka

Soupiska Béčka

Články k Áčku

Články k Béčku

Pořadí po 9. kole

Pořadí
Družstvo
Zápasů V R P Body Skore
P. výher
1. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí „A“ 9
9
0
0
27
54:18
42
2. 2222 ŠK Polabiny „C“ 10
7
0
3
21
52:28
40
3. TJ Štefanydes Polička 9
7
0
2
21
43.5:28.5
33
4. Lokomotiva Česká Třebová 9
7
0
2
21
41.5:30.5
30
5. Synpo Pardubice 9
6
0
3
18
45.5:25.5
27
6. ŠK Vysoké Mýto „B“ 9
5
1
3
16
40.5:31.5
29
7. CHS Chotěboř 9
3
1
5
10
32.5:39.5
21
8. TJ Spartak OEZ Letohrad 9
3
1
5
10
30.5:40.5
14
9. TJ Lanškroun 9
3
0
6
9
33.5:38.5
17
10. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí „B“ 9
1
1
7
4
23.5:48.5 12
11. ŠK Vysoké Mýto „C“ 9
1
0
8
3
20.5:51.5
12
12. 2222 ŠK Polabiny „D“ 10
1
0
9
3
21.5:58.5
15

Zpravodaje

Úvodní zpravodaj

1. kolo

2. kolo

3. kolo

4. kolo

5. kolo

6. kolo

7. kolo

8. kolo

9. kolo

Rozlosování

1. kolo 11.10.2009
Ústí nad Orlicí B Ústí nad Orlicí A 1
: 7
Polička Česká Třebová 5
: 3
Polabiny D Synpo 1.5
: 6.5
Chotěboř Polabiny C 1.5
: 6.5
Lanškroun Letohrad 3.5
: 4.5
Vysoké Mýto B Vysoké Mýto C 6
: 2
2. kolo 1.11.2009
Ústí nad Orlicí A Vysoké Mýto C 6.5 : 1.5
Letohrad Vysoké Mýto B 2 : 6
Polabiny C Lanškroun 5.5 : 2.5
Synpo Chotěboř 6 : 2
Česká Třebová Polabiny D 6 : 2
Ústí nad Orlicí B Polička 1 : 7
3. kolo 15.11.2009
Polička Ústí nad Orlicí A 3 : 5
Polabiny D Ústí nad Orlicí B 4.5 : 3.5
Chotěboř Česká Třebová 3.5 : 4.5
Lanškroun Synpo 3 : 5
Vysoké Mýto B Polabiny C 2.5 : 5.5
Vysoké Mýto C Letohrad 3 : 5
4. kolo 29.11.2009
Ústí nad Orlicí A Letohrad 6 : 2
Polabiny C Vysoké Mýto C 7 : 1
Synpo Vysoké Mýto B 3.5 : 4.5
Česká Třebová Lanškroun 5 : 3
Ústí nad Orlicí B Chotěboř 3 : 5
Polička Polabiny D 7.5 : 0.5
5. kolo 13.12.2009
Polabiny D Ústí nad Orlicí A 0 : 8
Chotěboř Polička 5.5 : 2.5
Lanškroun Ústí nad Orlicí B 6.5 : 1.5
Vysoké Mýto B Česká Třebová 2.5 : 5.5
Vysoké Mýto C Synpo 1 : 7
Letohrad Polabiny C 2 : 6
6. kolo 10.1.2010
Ústí nad Orlicí A Polabiny C 5 : 3
Polabiny C Letohrad 2 : 5
Česká Třebová Vysoké Mýto C 6.5 : 1.5
Ústí nad Orlicí B Vysoké Mýto B 2 : 6
Polička Lanškroun 4..5 : 3.5
Polabiny D Chotěboř 2.5 : 5.5
7. kolo 24.1.2010
Chotěboř Ústí nad Orlicí A 2 : 6
Lanškroun Polabiny D 4.5 : 3.5
Vysoké Mýto B Polička 3.5 : 4.5
Vysoké Mýto C Ústí nad Orlicí B 2 : 6
Letohrad Česká Třebová 2.5 : 5.5
Polabiny C Synpo 2.5 : 5.5
8. kolo 7.2.2010
Ústí nad Orlicí A Synpo 5 : 3
Česká Třebová Polabiny C 4.5 : 3.5
Ústí nad Orlicí B Letohrad 4 : 4
Polička Vysoké Mýto C 5 : 3
Polabiny D Vysoké Mýto B 2.5 : 5.5
Chotěboř Lanškroun 3.5 : 4.5
9. kolo 21.2.2010
Lanškroun Ústí nad Orlicí A 2.5 : 5.5
Vysoké Mýto B Chotěboř 4 : 4
Vysoké Mýto C Polabiny D 5.5 : 2.5
Letohrad Polička 3.5 : 4.5
Polabiny C Ústí nad Orlicí B 6.5 : 1.5
Synpo Česká Třebová 7 : 1
10. kolo 21.3.2010
Ústí nad Orlicí A Česká Třebová :
Ústí nad Orlicí B Synpo :
Polička Polabiny C :
Polabiny D Letohrad :
Chotěboř Vysoké Mýto C :
Lanškroun Vysoké Mýto B :
11. kolo 11.4.2010
Vysoké Mýto B Ústí nad Orlicí A :
Vysoké Mýto C Lanškroun :
Letohrad Chotěboř :
Polabiny C Polabiny D :
Synpo Polička :
Česká Třebová Ústí nad Orlicí B :

Soupisky

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A
Pořadí Hráč Elo Narozen
1. Volf Jaroslav
2151F
26.06.44
2. Zeinert Michal
2152F
16.09.89
H
3. Šmajzr Martin
2156F
06.03.70
K
4. Holásek Pavel
2118F
11.07.72
5. Pečínka Martin 2058F 16.09.90
6. Mareš Petr
2081F
25.12.55
ZK
7. Švub Jan 1986F 13.0453
8. Poslušný Martin
1993F
22.12.75
9. Škeřík Karel 2094F 01.08.56 H
10. Jirsa Lukáš 2007F 29.04.87 H
11. Pokorný Jan
1840F
27.01.87
12. Vencl Jiří
1777
15.03.62
13. Šmajzrová Kateřina
3.VT
14.02.96
14. Holásek Vít
3.VT
03.06.99
15. Holásek Vojtěch
4.VT
21.02.01
Průměr 10 šachovnic 2080 Věk 40

Kapitán:

Šmajzr Martin, Ing., Polní 1339, Ústí n. Orl. 6, 56206

tb. 468009027, tel. 605158028, smajzr@email.cz

Zástupce kapitána:

Mareš Petr, Ing., Sokolská 143, Ústí n. Orl. 4, 56204

tel. 736481195, petrmares@ktuo.cz

Hrací místnost:

Salonek pivnice U SKOBY, Letohradská ul., Ústí nad Orlicí

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B
Pořadí Hráč Elo Narozen
1. Blaško Štěpán
1924F
22.06.87
2. Kylar Pavel
2037F
18.12.54

3. Smola Jan
1851
17.07.53
K
4. Wiesinger Wolfgang
1787F 02.02.72
H
5. Mareš jan
1780F 13.10.94 H
6. Mareš Petr
1716
27.07.83

7. Glembek Bohumír
1736 03.08.41
8. Poslušný Radek
1768
16.04.77
9. Kameník David
1832 30.07.77 ZK
10. Jániš Petr
1652 08.11.93
11. Kodytek Tomáš
1657 15.10.93
12. Halbrštát David
1791F
04.11.89
13. Taslar Karel
1691F
21.11.53
14. Mastný Tomáš
1679
01.08.64
15. Dudla Martin
1521
14.10.76
Průměr 10 šachovnic 1808 Věk 36

Kapitán:

Smola Jan, kovářova 1101, Ústí nad Orlicí 56201

tel. 606619808, jan.smola@rieter.com

Zástupce kapitána:

Kameník David, Masarykova 168, Ústí nad Orlicí,56201

tel. 725067810, dadakamen@seznam.cz

Hrací místnost:

Salonek Sport Music Club, Smetanova ul., Ústí nad Orlicí  (budova hotelu Poprad a kulturního domu)

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí „A“

2 thoughts on “2009/10 – Áčko & Béčko

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *