Šachový klub Ústí nad Orlicí

Sezona týmu D skončila velmi úspěšně

Zdravím,

během sezony jsem tentokrát nestíhal psát reportáže z každého zápasu, tak se to budu snažit trochu napravit aspoň nyní souhrnem.

Tato sezona byla ještě úspěšnější než loňská. Skončili jsme první a Soňa Leksová vyhrála bodování jednotlivců soutěže (8/9), za což gratuluji! Vzhledem k jejímu velkému progresu jsem rád, že se zase posunu o nějakou tu šachovnici níže, pokud bude příští rok zařazena také znovu do tohoto týmu:)

Všem bych chtěl poděkovat za pohodovou sezonu a pogratulovat ke skvělým výsledkům (pan Volf 5,5 / 6, Michal Píše 4/4 a další). I těm, co si až tak nezahráli, ale hodněkrát čekali, jestli mi náhodou ráno v neděli nezazvoní telefon, že někdo z plánované sestavy nejede (to se týká zejména Tomáše Macana a Pavla Kylara).

Těším se, že se po prázdninách zase sejdeme a v pohodě si zahrajeme další sezonu, ať už bude do týmu přiřazen kdokoliv.

Tak úspěšné léto a na podzim ahoj!

One thought on “Sezona týmu D skončila velmi úspěšně

  • Martin Šmajzr napsal:

    Uvidí se, jak, za dopadne KPII, pokud zůstané Béčko v něm, tak to bude hodně na hraně s lidmi. Zkoušel jsem si to napsat i podle letošní docházky a spíš to vypadá v KPII jen na jedno družstvo, a dvě družstva v KS. Tím, že bude liga ve stejný termín s KPII, tak z Áčka Béčku asi nikdo nepomůže a 24 lidí v jeden termín (+náhradníky) myslím nedáme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.