Šachový klub Ústí nad Orlicí

Poslední bleskáč v zelené?

Nevypadalo to, ale nakonec na bleskový turnaj dorazilo 8 hráčů (a 1 divák, který poseděl, postál a radši odešel). Navzájem jsme si stěžovali, jak a proč se kdo cítíme unavení, vyčerpaní, po nemoci apod. Vzhledem k tomu,  že nakonec první tři hráči brumlali asi nejvíc, předpokládám, že ostatní už ani láteřit nemohli. Ale hráli jsme, hrát se musí.

V zelené to bylo, pokud jde o blesk, možná naposledy. I když mám různé výhrady, proč to tam není ono, teď cítím jistou nostalgii. Tak uvidíme, jaké budou pocity novoroční.

Comments are currently closed.

4 thoughts on “Poslední bleskáč v zelené?

  • David napsal:

    A jestli dobře vidím, tak na fotce Jirky s Martinem ( první ) má Martin šach, ale hodiny běží Jirkovi, takže prohra, žádná remis

  • David napsal:

    Kdo nabídl tu jedinou remis Martin nebo Jirka? Takhle zkazit celý turnaj „-)

    • Jožka napsal:

      Myslím, že to bylo opakování pozice, ale o věčňák se snažil Jiří.